Roksolana and Ostap

Lviv, Ukraine

Я дууууже рідко залишаю коментарі-відгуки на сайтах, так як просто не маю на це часу. Для того, щоб витратити свій дорогоцінний - мене щось повинно просто вразити. Вразити так, як роботи Ростислава Ковалевича. Ми довго підбирали фотографа для нашого особливого дня. Зверталися до різних фотографів з високою ціновою політикою, але завжди нам щось не підходило. Мій чоловік був готовий відмовитися від відео, лиш би фотографії були ідеальними. 
Ростика мені порадила подруга, на дівич-вечорі якої саме він тоді у клубі фотографував, і доречі, на знімках якого я собі симпатизувала (що бувало дуже рідко). Я зв'язалася з Ковалевичем, ми зустрілися, і так, я зрозуміла що він працюватиме на нашому весіллі. 
Працювати нам було легко, невимушено, так як я не дуже люблю позувати, а чоловік тим більше - дуже багато живих фотографій. 
Окрема розмова наша виїздна фотосесія, яка проходила в горах. Було прохолодно, а хлопці (Ростик з асистентом Романом) пропрацювали весь день, від ранку до пізнього вечора, що мене дуже вразило, бо не раз чула, що фотографи погоджуються лише на кілька годин. 
Ковалевич - молодий, креативний, творчий, має підхід до різних людей. І в той же час простий, людяний, готовий іти на компроміс, з ним легко спілкуватися.

Andriy and Kristina

Kyiv, Ukraine

 Благодарим за, прекрасные яркие фото и замечательный день! Это был особый день для нас и наших близких) Каждый момент был удачно пойман)) Все прошло на позитиве и прекрасном настроении, подбор мест для фото - замечательный! Ростик талантливый, позитивный, веселый и коммуникабельный фотограф с которым комфортно и легко работать) Он делает то, что любит, и это получается у него лучше всего! В руках профессионального фотографа, фото получились просто прекрасны! В такие важные моменты в жизни, хочется чтоб все эмоции были запечатлены, а когда они переносятся рукой мастера на чудесные фото, которые послужат памятью на всю жизнь, это бесценно! Мы очень довольны работой, а самое главное результатом! Ждем следующей фотосессии! Желаем Ростиславу процветания, вдохновения и замечательных клиентов! Андрей и Кристина, г. Киев.

Diana & Rolf Grueniger

NY, USA

The most important part of the wedding is its experience and feelings of this the most emotional and memorable day. Never less, it is important to have this day saved not only in our memory, but also in the pictures so that we can show it to our friends, and the most important, to our future children. As our wedding party was in Ukraine, we had to look for a photographer there, and it was really hard to pick one because there are so many of them. After looking through so many works of various photographers, I was fascinated by Rostislav’s job. He was very kind and helpful about the ideas and themes of the wedding pictures. He suggested fantastic spots of taking our wedding pictures. He was able to take shots of the most important events of the day, and he stayed with us for at least 10 hours. We are so happy with a result we’ve got, and our pictures are just amazing. Everybody loves them! We so glad to had Ross with us on July 9, 2016. Best wishes and career growth to him! Highly recommended.

German and Khrystyna

Lviv, Ukraine

Сказати, що ми задоволені фото - сказати нічого. Настільки все класно виглядає, що усі зразу почали запитувати, хто ж це такий класний фотограф? З Ковалевичом було легко, ми не напрягались, сміялись і веселились...Він допоміг нам бути самими собою в цей день...Щодо дозйомки, то взагалі з його сторони не було забаганок, він нам виділив цілий день і не нарікав, коли ми 100 раз міняли локацію і час. З ним було легко, ми не тільки зробили класні фотки, а й реально класно провели день.  Найголовніше, що фотки були такі кльові, що одне з них загадковим чином попала в Естонський модний журнал, як фото до статті про сімейне щастя. Ось це ми думаємо справді рівень! Загалом пройшло вже більше року і ми досі переглядаємо фото і насолоджуємось красою і атмосферою, переданою за допомогою фото. Тепер ми завжди однозначно рекомендуємо всім Ковалевича і точно знаємо, хто буде фотографом наших подальших важливих подій

Valentyn and Lesya

Lviv, Ukraine

Вибір фотографа на наше весілля для нас був не важким, бо як тільки ми побачили фотографії зроблені Ковалевичем, ми відразу зрозуміли, що це наш фотограф!! Нам сподобалась кожна зі всіх переглянутих його фотографій!!!! Деколи дивишся на роботи інших фотографів, а в них всі фотографії як з "одного весілля"... якісь всі однакові, а в Ростика немає ні одної, яка би повторювалась, кожна пара, яку фотографував Ростик - це окрема історія, різні місця, інша задумка!!!! Він допоміг нам з вибором місць для фотосесій, також дав кілька порад, щодо організаційних питань. Фотографії вийшли просто неймовірні, ми ними любуємось вже кілька місяців) Тому якщо Ви зупините свій вибір весільного фотографа на Ковалевичу, Ви точно про це не пошкодуєте!

Maryana and Volodymyr

Lviv, Ukraine

Буду відвертою, я недовго обирала весільного фотографа. Побачивши  фото Ростика, відразу зрозуміла, що залишусь задоволеною. Весільний день був легкий, фото ніжні та невимушені. В Ростика справді талант - вміти спіймати закохані погляди, ніжні обійми, сльози радості. Процвітання та багато вдячних клієнтів. Рекомендуємо іншим парам скористатись  послугами Ковалевича.

Viktoriya and Oleg

Lviv, Ukraine

Весільного фотографа я обрала ще за рік чи два до весілля)))).  На роботи Ростика натрапила випадково, але сподобались відразу тому якихось вагань не було. Мені дуже сподобалось як людина відповідально ставиться до своєї справи, все було так як і обумовлювалося завчасно, ніяких неприємний нюансів чи сюрпризів. Ростик легка у спілкуванні людина і розтормошить любого, враховуючи що ми з чоловіком не дуже комфортно почувались перед камерою та фото вийшли казкові! Навіть у якихось геть простих локаціях. Я завжди мріяла про осіннє весілля, про золоте листя в кадрі і щоб не було спеки, але щоб і не холодно. Мрії збуваються ;) 

Vira and Bohdan

Lviv, Ukraine

Одним із найголовніших пунктів у підготовці до весілля, для мене, це був вибір фотографа. У мене є кілька знайомих фотографів, один із них це Ростик, і я була дуже рада коли він сказав мені, що зможе працювати на нашому весіллі, тому що нікого іншого ми з чоловіком не хотіли обирати! Фото у Ростика бомбезні, я давно спостерігаю за його творчістю та можу із впевненістю сказати, що він майстер своєї справи! Кожне весілля казкове, інше, не похоже на попередні. Завжди нові ідеї та локації. Кожного разу все краще і краще. Не виключенням стало і наше весілля. 
Ростик не тільки гарний фотограв, а й добра, відкрита людина у спілкуванні. Він давав нам поради, щодо весілля, та при виборі місця фотосесії, ми цілком йому довіряли, та не пожаліли. Також, він погодився пофоткати нашу розписку, виїздну церемонію, яка була в інший день. Було дуже круто і весело! Хочу ще раз подякувати Ростику за гарну роботу! Ми дуже любимо переглядати наші фото, та похизуватись ними.Вони чудові!!! Ти перевершив наші сподівання. Тепер раджу друзям, знайомим крутого фотографа Ковалевича! Щиро дякуємо! Ти молодець, так тримати!!!